Adidas adicolor

Společnosti adidas patří už delší dobu na světovém trhu se sportovní obuví stříbrná příčka. V prodejích je stále za světovou jednočkou Nike. Přesto adidas neusíná na vavřínech a každoročně přináší řadu zajímavých kolekcí nejen obuvi.

Dnes bude řeč o konceptu adicolor. A co že to ten adidas adicolor vlastně je? Adicolor je v prvné řadě myšlenka postavená na individualitě. Poprvé představitelé adidasu prezentovali tuto myšlenku v roce 1983 na veletrhu ISPO v německém Mnichově. Myšlenka byla jednoduchá. Každý kdo má chuť a odvadu individualizovat svůj pár tenisek má možnost. Vezme čistě bílé tenisky, sadu speciálních fixů a hurá na to. Adidas adicolor úspěchů v roce 1983 příliš nedosáhl, o to více však zabodoval v roce 2006 kdy myšlenku adicolor obnovil.

Adidas adicolor 2006

Adidas v roce 2006 přinesl inovovaný balíček adicolor. V základní sestavě naleznete čistě bílé tenisky, sadu barevných fixů a notnou dávku inspirace v podobě Seven Series. Seven Series je balíček sedmi modelových, barevně odlišených, řad tenisek a oblečení značky adidas. Za tvorbou všech modelů v řadách Red Series, Blue Series, Yellow Series, Green Series, Pink Series a Black Series stojí světoznámí umělci a designéři.

Adidas adicolor již dnes v ČR budete shánět velmi těžko. Několik kousků seženete na www.queens.cz či v zahraničních eshopech. Velký pozor dávejte na aukro.cz a podobné systémy, kde se někteří uživatelé snaží prodávat padělané modely nejen adidas adicolor modelů.

Adidas adicolor – odkazy