Adidas Superstar

Firmu adidas zabývající se výrobou sportovních bot, oblečení a doplňků zná snad každý. Jejich boty se staly fenoménem a přibývá sportovců i obyčejných lidí, kteří jsou ochotni připlatit si za kvalitní a originální boty. Značka adidas má dlouhou tradici a její boty se dají použít na špičkový sport (například basketbal, fotbal či běh) i na každodenní nošení. Jedním z největších hitů se stal model Superstar, který byl navržen a vyroben poprvé v roce 1969, a během několika let se stal ikonou v oblasti sportovní obuvi.

Původně byly boty adidas Superstar (slangově Superstary) určeny pouze na basketbal a v prvních letech je nosilo až 75% všech hráčů NBA. Postupně se ale tyto boty staly populárními i mezi obyčejnými lidmi a zakrátko slavily úspěch i na poli módy. Vyrábí se v různých variantách a vybrat si můžete z nepřeberného množství barev a stylů. Materiál je většinou z kvalitní kůže a spodní část boty je z gumy, takže se příjemně nosí a hodí se na spoustu příležitostí. Nyní se boty adidas Superstar vyrábí v nových moderních barvách a jejich design se dokonce přizpůsobuje jednotlivým NBA týmům.

Legendární boty adidas Superstar potěší každého člověka a dají se koupit ve velkém množství sportovních prodejen a e-shopů. Design těchto bot dokáže oživit Váš image a zároveň se Vám v nich bude příjemně chodit.

Adidas Superstar – Odkazy

Velký výběr i limitované edice e-shop