Batohy Burton

Ve znamení snowboardu

Tuto skvělou batožinu znají zejména vyznavači snowboardu. Pro extrémní snowboardové podmínky poskytují to nejlepší vybavení. Přesvědčte se o kvalitě značky i Vy. Batohy Burton jsou tím nejlepším pomocníkem. Nabízí nejen kvalitní materiál, ale také speciální výztuž na zádech a dokonalé ramenní popruhy. Dalším zlepšovákem je hrudní a bederní pás.

Důmyslné kapsy

Každý snowboardista ocení i praktické kapsy a držáky na lahve s pitím nebo mobily. Kapsy na mp3 přehrávače jsou důmyslnou třešničkou na dortu. Batohy Burton spatřily světlo světa v roce 1977 ve městě Vermont. Za zakladatele je považován snowboardista Jake Burton. Již od dětských let byl vášnivým vyznavačem tohoto zimního sportu. Avšak značka nevyrábí jen batohy na snowboard, ale také ostatní vybavení.

Streetové modely

Design batohů Burton je trochu netypický, ale právě i tento neotřelý vzhled přitahuje mnohé věrné zákazníky i zaryté snowboardisty. Batohy Burton nabízí i streetové modely pro denní nošení. Vezměte si ho do školy, stejně tak i na nenáročnou procházku do přírody. Kapsy na brýle nebo laptop jistě oceníte. Náročná výroba batohů je zárukou kýženého úspěchu.

Batohy Burton – Odkazy

Zatím bez odkazů.