Batohy do školy

Myslete na zdraví dětí

Batohy do školy. Důležitá součást výbavy každého školou povinného dítka. Mezi dětmi vládne zejména módnost. Batohy do školy s oblíbenými pohádkovými postavičkami a hrdiny bezkonkurenčně vedou. Vy se však při výběru školního batohu dívejte také na kvalitu a případné zdravotní důsledky nošení batohu. Obezřetnost se určitě vyplatí. Rozhodně za žádných okolností nekupujte batohy do školy na tržnici. Dětská záda by to šeredně odnesla.

Aktovka či batoh?

Dětské tělo se ve školním věku velmi zásadně vyvíjí. Kostra dítěte musí růst správně. Proto je nutná vhodná opora zad a důkladné vyztužení batohu. Rodiče také řeší věčné dilema. Vybrat aktovku nebo batoh? Určitě batoh. Na rozdíl od aktovky je praktický, pohodlný a vejde se do něho více věcí. Důležitá jsou pevná a anatomicky tvarovaná záda, která pomáhají zdravému vývoji dětské páteře. Pamatujte, že školní batoh má být nejlehčí. Dejte přednost batohům s výraznými bezpečnostními a reflexními prvky pro ochranu Vašich dětí.Vybírejte také podle věku dítěte.

Na barvě záleží

Teenageři ocení stylové batohy s praktickými kapsami, v barvách podle posledních barevných trendů. Mnohé jarní kolekce přichází se svěžími kolekcemi batohů. Veselé barvičky dominují. Vyberte Vašim dětem optimální batohy do školy. Je to investice, která se tisíckrát vrátí na zdraví.

Batohy do školy – Odkazy

Zatím bez odkazů.