Batohy Loap

Pro každou příležitost

Batohy Loap nabízí řešení pro každou příležitost. Potřebujete batoh na notebook, batůžek na kolo nebo snowboard nebo batoh pro denní nošení? Tak vězte, že jste na správném místě. Každý batoh Loap prochází náročnou výrobou a zpracováním. Na každou fázi výroby batohu je kladen náležitý důraz.

Vyztužená záda

Speciálně vyztužená záda jsou zárukou správné podpory pro Vaše záda. I při dlouhém nošení budete v pohodě. Batohy Loap užijete při sportování, nošení ve městě i v extrémních horských podmínkách. Pokud holdujete horskému trekkingu jsou pro Vás batohy Loap ideálním partnerem.

Trekking v přírodě v roce 2021

Dlouhodobý pobyt v přírodě ani adrenalinové sporty nejsou problémem. Batohy Loap všechno zvládnou na jedničku. Značka Loap je ve světě velmi známá a oblíbená. Značku založila společnost Piccollo v roce 1992. Kromě batohů nabízí také oblečení a vybavení pro volný čas. Ve výrobě se odráží vize firmy. Vše se nese ve znamení modernosti , kvality a praktičnosti. Každý batoh si zaslouží pozornost a svému majiteli poskytuje skvělou službu.

Batohy Loap – Odkazy

Zatím bez odkazů.