Batohy Nike

Do města i na sport

Značka Nike je synonymem pro sport. Značkové batohy Nike jsou pak synonymem kvality a pohodlí pro Vaši páteř. Zdraví máte jen jedno. Vyberte si tedy vhodný batoh podle Vaší potřeby. Sportovní batohy Nike obstojí při každé extrémní situaci i při denním nošení do školy či do práce. Pokud hledáte kvalitní dětské batohy, jsou moderní a vzhledově atraktivní batohy od Nike, to pravé ořechové. Nike vyrábí jak klasické školní batohy, tak trendy batohy a tašky pro studenty středních a vysokých škol.

Praktický vzhled

Díky skvělému designu budete hvězdou školy. Navíc praktický batoh vždy oceníte. Batohy Nike jsou opatřeny množstvím šikovných a nápaditých kapes. Nekomplikovaný a jednoduchý nadčasový vzhled stále láká věrné i nové zákazníky po celém světě. Stejně tak populární jsou i kabelky Nike.

Cool barvy

Škála barev je více než zajímavá. Mezi dívkami jsou velmi populární růžové batohy Nike, mezi chlapci bodují klasické černé a modré batohy. Kapsy na laptopy, lahve a mp3 přehrávače jsou samozřejmostí. Pohodlné nošení díky polstrovaným nárameníkům je velmi příjemné. Skvělá podpora pro Vaše záda je důležitým argumentem a neměli byste ji podcenit. Zejména pokud má dítě nosit batoh do školy denně.

Levné nebo drahé?

Pokud chcete pro své dítě batoh Nike a nechcete za něj příliš utrácet, poohlédněte se po některém z internetových obchodů, které levné batohy Nike prodávají. Sleva pak může být až 50 % oproti běžné obchodní síti. V online shopech koupíte velmi výhodně také Nike boty.