Boty adidas Respect ME

Firma adidas se proslavila výrobou sportovního oblečení, bot a doplňků a dnes se může pyšnit pozicí nejvýznamnější společnosti v Evropě. Vysoká kvalita materiálu, originální design a dlouholetá tradice zajistila značce adidas přízeň obyčejných lidí, sportovců i mnoha celebrit. Spousta známých osobností pro adidas dokonce vytváří vlastní kolekce bot a oblečení, které pak vychází v speciálních edicích a zaznamenávají velký úspěch.

V roce 2006 se značkou adidas spojila své jméno známá americká rapperka Missy Elliot. Vytvořila pro adidas kolekci oblečení, bot, tašek a dalších doplňků, které nesou název podle jejího úspěšného alba Respect ME. Adidas boty Respect ME jsou určeny převážně pro mladé ženy a spojují v sobě originální vzhled podle Missy Elliot a kvalitní materiál značky adidas. Řada Respect ME se vyznačuje ženskostí, jemnými barvami a univerzálností. Adidas boty Respect ME splňují všechna kritéria takzvaného „streetového“ stylu, což znamená, že se dají nosit kamkoliv v kteroukoliv denní i noční hodinu.

Pokud jste fanynkami hiphopové hvězdy Missy Elliot nebo prostě máte ráda pohodlné a krásné boty, je řada adidas boty Respect ME to pravé pro Vás. Kolekcí Respect ME můžete příjemně změnit svůj image a zároveň zdůraznit svou osobnost.

Boty adidas Respect ME – Odkazy

www.queens.cz