Čepice

Sice už se pomalu blíží léto, ale několik chladnějších dní nás určitě ještě čeká, takže byste si kromě plavek a letního oblečení měli určitě pořídit i něco teplejšího na sebe. Módním hitem mezi mladými jsou čepice, které dokážou skvěle doplnit Váš image a zároveň umí krásně zahřát. Čepice se vyrábí z různých materiálů a můžete si vybrat ze široké škály barev a stylů.

Sportovní čepice

Lehké sportovní čepice naleznete třeba u značky adidas či Nike, pro příznivce hip hopu tu jsou čepice od MASS DNM či Stoprocent a dále si můžete zakoupit třeba originální háčkované čepice nebo čepice s kšiltem. Důležité je vybrat si správnou barvu čepice, která bude ladit s většinou Vašeho oblečení, a také si rozmyslete, z jakého materiálu by měla Vaše čepice být. Na sport se například nehodí háčkované čepice, protože se můžou snadněji zničit, ale existují sportovní čepice ze speciálního materiálu určeného právě na sport.

Zimní čepice

Pokud totiž nemáte v chladnějším počasí zakrytou hlavu, můžete rychleji prochladnout, protože tudy uniká nejvíce lidského tepla. Čepice jsou skvělým doplňkem do každého počasí a dají se dobře kombinovat s jakýmkoliv stylem oblečení – stačí se podívat po internetu či navštívit specializované prodejny s oblečením.