Čepice adidas

Snad každý zná v dnešní době značku adidas – sportovní oblečení, boty a doplňky od této značky nosí tisíce lidí po celém světě. Společnost Adidas se může pyšnit dlouhou historií – tato německá značka byla založena roku 1924 bratry Adolfem a Rudolfem Dasslerem. Rudolf Dassler poté z firmy odešel a založil značku Puma a Adolf Dassler mezitím začal z Adidas budovat značku světového jména.

Podařilo se mu to a dnes je z Adidas největší výrobce oděvů a bot v Evropě a směle může konkurovat jakékoliv americké značce – vyrábí totiž vše od vybavení na basketbal, golf, fotbal, lakros až po vynikající boty a oblečení na běh či tenis. Pokud byste rádi vlastnili nějaký originální doplněk od Adidas, zkuste se podívat na nejnovější kolekci Adidas čepic.

Čepice Adidas můžete nosit jak při sportu, tak i jako skvělý módní doplněk, který vás navíc pěkně zahřeje. Čepice Adidas lze zakoupit v Adidas oficiálním e-shopu nebo ve spoustě jiných internetových obchodů (z českých to je například Queens Hip Hop Shop) nebo můžete zajít do kamenného obchodu se sportovním oblečením. Čepice Adidas jsou na letošní léto opravdu trendy doplňkem, a navíc díky nim nikdy neprochladnete.

Čepice adidas – Odkazy

Zatím bez odkazů.