Černé sako

Rozhodně nejrozšířenějším sakem je černé sako. Je to pro jeho naprostou univerzálnost. Nejenže si jej můžeme obléci na slavnostní příležitost, jakou je třeba maturita, černé sako bude vhodné i na státnice, svatbu, pohřeb, černé sako je prostě připraveno na každou společenskou událost.

Černé sako vytváří kontrast s bílou košilí a tím působí svěžím dojmem na naše smysly. Je elegantní a neutrální. Dívka nebo žena, která obleče černé sako, se rázem stává tajemnou a lehce odtažitou osobností. V poslední době je mezi ženami velmi oblíbené černé sako do pasu. Dodává jim mladický a mírně uličnický vzhled. Pokud je takové černé sako ještě přepásáno páskem, vytváří dojem štíhlé mladé a cílevědomé ženy.

Klasické černé sako je pro změnu vhodné na nejrůznější obchodní jednání nebo také na večerní koncerty a setkání. Černé sako je doplňkem, který ženy vždy rády zahrnou do svých šatníků. Nejlepším obdobím pro černé sako se zdá být podzim a zima, ale i v jarních měsících může být černé sako dobrou volbou.

Černé sako – Odkazy

Zatím bez odkazů.