Dámské boty Adio

Adio girl.

Americká značka Adio Footwear zasvětila svůj výrobní program zejména botám a oblečení na skateboarding. Za 11 let fungování si získala kýžený respekt mezi vášnivými skateboardisty. Značka sází na kvalitu, spolehlivé materiály a precizní zpracování. Vše pro požitek z jízdy se zárukou jistoty a bezpečnosti. Nic co by Vás omezovalo ve Vašem pohybu na skejtu. Dámské boty Adio na skejt jsou uzpůsobeny specifickým ženským požadavkům jak v oblasti designu, tak i kvality. Nabízí boty na skejt i tenisky pro běžné chození.

Specialisté na skateboard.

Adio Footwear skutečně žije skateboardingem. Vždyť byla také založena profesionálním skateboardistou Chrisem Millerem, který má informace z první ruky. Vize a cíle firmy byly již od začátku více než jasné. Nabídnout kvalitu s optimálním poměrem k ceně. Což se jim daří víc, než dobře. Dámské boty Adio nabízí ženám milujícím sport tu nejlepší obuv.

Spojme se s vítězi.

Firma neustále sleduje vývoj v profesionální skateoboardingu. Se značkou Adio spojilo svoje jméno již několik věhlasných skateobardistů. Jako je Bam Margera nebo Shaun White. Oblečení firmy se objevilo i ve videoklipu skupiny Blink 182 „The Rock Show“. Dámské boty Adio nabízí pokaždé novou řadu sportovní obuvi. Nejnovější kolekci dominují výrazné barvy zelené, hnědé, červené a šedé. Vyberte si značku opravdových profesionálů.

Dámské boty Adio – Odkazy

Bez odkazů.