Dámské boty Puma

Puma je značka, jejíž jméno hovoří za vše. Jen málokteré značce se podařilo takto fenomenálně uspět jak v oblasti vybavení a oblečení pro profesionální sportovce, tak i v oblasti každodenních outfitů, bot a doplňků pro obyčejné lidi.

Kořeny značky Puma můžeme nalézt v roce 1948, kdy se dva bratři, Adolf a Rudolf Dasslerové, pohádali a rozdělili svoji společnost zabývající se výrobou bot na dvě části. Rudolf zakládá značku Ruda (posléze přejmenována na Puma) a jeho bratr Adolf buduje neméně slavnou značku – adidas.

Mezi dámské boty Puma patří především moderní boty na všemožné druhy sportů, oblíbené sneakery a tenisky, pohodlné baleríny, sandály a dokonce občas i boty na podpatku (které ale rozhodně nezapřou svůj původ). Jestliže patříte tedy mezi ty typy žen, které u bot oceňují především jejich kvalitu, design a pohodlí, jste na správné adrese.

Boty Puma se kromě sportu hodí i na každodenní cesty do práce, nakupování, vyřizování nutných záležitostí po městě i na sraz s přáteli. Pokud tedy toužíte po botách, ve kterých se budete cítit skvěle, vsaďte na Pumu.