Dámské jeans

Množství střihů a barev

Ženy a dívky milují džíny ve všech podobách. Vždyť je tolik stylů a střihů k nošení. Z barev je stále módní modrá sepraná, světle modrá nebo elegantní tmavý denim. Pořád se nosí výšivky, flitry i módně roztrhané džíny. Své uplatnění a majitelky najdou jak roury, tak dámské jeans do zvonu. Z délek se nosí jak klasické, tak i capri dámské jeans a krátké džíny „á la námořník“.

Jak si vybrat ty pravé?

V džínech se plně projeví dámská postava se svými klady a zápory. Mnohé ženy a dívky mají problém vybrat si dobře padnoucí, pohodlné a elegantní džíny. Máme pro Vás pár tipů, jak si správně vybrat a neprohloupit. Zásada číslo jedna: vždy vsaďte na kvalitní značku.

Pro boubelky i žirafy

Pokud máte úzký pas a výraznější hýždě, pak doporučujeme džíny se šikmým sedem a kapsami bez patek a knoflíků. Vybírejte dámské jeans ženského střihu s vyšším pasem. Pro chlapecké postavy se pak výborně hodí nízké bokovky nebo skinny džíny. Jestliže Vám příroda nadělila širší boky, snadno je překryjete jeans s menšími kapsami blízko u sebe. Z barev nejlépe padne tmavý denim.

Dámské jeans – Odkazy

Zatím bez odkazů.