Dámské kotníkové boty

Pokud většinu svého pracovního dne trávíte v nepohodlných botách na podpatku, jistě to znáte – bolavé noty, natékající kotníky, zkrácené šlachy a spousta dalších nepříjemností. Jestliže pak ve svém volném čase nosíte podobně nepohodlné boty, spousta zdravotních problémů na sebe nenechá dlouho čekat. Proto je ideální typy bot střídat a alespoň ve svém volném čase nosit boty opravdu pohodlné a kvalitní.

Jedním z takovýchto typů bot jsou tzv. kotníkové boty, jež jsou nejčastěji spojovány s outdoor sporty. Dámské kotníkové boty bývají velice pevné, takže správně podpírají nohu, ale zároveň jsou i prodyšné a voděodolné. Tyto boty jsou často vyráběny s použitím moderních technologií, jako jsou GoreTexové membrány, vodoodpudivá úprava, různé speciální povrchové úpravy a spoustu dalšího.

Hodí se jak na sport, tak i na dlouhé túry, do exrémního počasí nebo i na běžné každodenní nošení například na podzim a v zimě, kdy chcete, aby Vaše nohy zůstaly dlouho v teple a suchu. Pokud jste ještě nikdy nezkusili dámské kotníkové boty, věřte, že si je po první vycházce díky jejich funkčnosti, designu i pohodlí opravdu oblíbíte.