Dámské kozačky

Perla zimního šatníku

Bez dámských kozaček by se v zimním období neobešla žádná žena. Jsou velmi praktické a variabilní. Dají se nosit jak k sexy úzkým džínám, tak i k pohodlným manšestrovým sukním. Navíc krásně zahřejí naše nožky. A pro pány jsou neuvěřitelně sexy. Kozačky jsou nejkrásnější boty pro zimní čas. Zpestřete si jimi svůj šatník i Vy. A pamatujte, že odvážné ženy nosí vybrané druhy kozaček i v létě. Jak si vybrat ty správné dámské kozačky? Na výběr máte z mnoha variant. Jistě Vám padnou do oka ty pravé.

Elegantní i sportovní

Kvalitní zimní boty jsou pro zasněžené ulice a rozmary počasí téměř nutností. Boty ve kterých nezebou prsty, potřebuje každá z nás. Díváme se i na design, styl a tvar kozaček. Dámské kozačky jsou vítaným doplňkem našeho outfitu. Vyberte si takové, které Vám sedí a jsou pohodlné. Elegantní, sportovní, s přezkami a nýty. Zvolit můžete výraznou barvu nebo osvědčenou klasiku v tmavších odstínech. Váš šatník ozvláštní i kotníková délka kozaček.

Ve znamení marnivosti

Trendy kozačky mají výraznou barvu nebo lesklý design. Ty odvážné z nás zvolí červenou nebo rudou barvu. Hitem jsou dámské kozačky s kovovými a zlatavými odlesky. V délce vynikají jak odvážné modely ke kolenům i elegantní kotníčkové kozačky. Novinkou jsou zřasené materiály, které vytváří na botách tzv. vlnky. Dovoleno je v podstatě vše. Marnivosti se meze nekladou. Užívejte si mašličky, různé aplikace, nášivky, korálky, flitry, bronzové přezky a nápadné šněrování. Stálicí zůstávají kozačky v jezdeckém country stylu. Nosí se i jednoduché kozačky, které jsou ztělesněním dokonalé ženskosti i jemné rafinovanosti. Vybrat si můžete z několika druhů podpatků. Nosí se úzké i masivní. K dispozici jsou i pohodlné modýlky s nižšími podpatky a zcela rovné kozačky ve sportovním duchu. Dominují zakulacené tvary špiček. Ale v kurzu jsou stále i špičky dlouhé, protáhlé a hranaté.

Dámské kozačky – Odkazy

Zatím bez odkazů.