Dámské sako

Dámský šatník, ve kterém bychom nenašli dámské sako, bychom asi hledali jen velmi těžko. Ačkoliv se může zdát, že sako je ryze mužskou záležitostí, opak je pravdou. Dámské sako je neodmyslitelnou součástí všech emancipovaných a sebejistých žen. Dámské sako je praktické, a pokud je dobře střižené a barevně sladěné, prokazuje své nositelce neocenitelné služby.

Dámské sako se nosí většinou v kompletech, které mohou mít nejrůznější barevné odstíny. Tak jako pánské, tak i dámské sako je vyráběno pro různé příležitosti. I ženy rády jezdí na koni, hrají golf nebo uskutečňují další aktivity, pro které je dámské sako vhodné. Dámské sako může být ušito z různých, třeba i netradičních materiálů.

Příkladem budiž třeba brokát, což je krásná, velice hustá, hedvábná tkanina. Dámské brokátové sako se vyrábí z přírodního hedvábí nebo chemických vláken a tkáno je žakárovou technikou. Dámské sako z brokátu je možné vidět jak na pařížských, tak i milánských módních prezentacích. Dámské sako, ať je z jakéhokoliv materiálu, je prostě vkusné a krásné.

Dámské sako – Odkazy

Zatím bez odkazů.