Dětská obuv Fare

Expert pro děti

Firma Fare je skutečným expertem na dětskou obuv. Přesně ví, jaké boty vyrábět pro dobrodružný svět dětí. Však se také pohybuje na obuvnickém trhu od roku 1991. Dětská obuv Fare je vzorem příkladné kvality a preciznosti. Pyšní se řadou ocenění i pochvalných certifikátů. Na českém trhu získává postupně dominantní postavení.

Skvělé nápady

Dětská obuv Fare nabízí skvělé řešení při výběru správných bot pro dívky i chlapce v každém věku. Vyrábí celoroční obuv. V letním i zimním provedení. Rovněž i velmi žádanou dětskou domácí obuv. Kvalitní zpracování bot spočívá v technologii odpruženého došlapu a klenkové podpoře. Důležitým prvkem je i tzv. Thomasův podpatek, který je doporučován odborníky na ortopedii. Důležitým argumentem pro rodiče je skutečnost, že téměř celá kolekce dětské obuvi je certifikovaná s právem označení visačkou Žirafa a také Česká kvalita.

Ochrana, módnost, spolehlivost

Dětská obuv Fare je pravidelně dvakrát ročně obměňována a doplňována. Vždy v měsíci únoru a srpnu. Všechna obuv splňuje základní podmínku, kterou je ochrana a bezpečnost citlivého dětského chodidla. Zároveň jsou velmi módní a trendy. Značka Fare je symbolem serióznosti a spolehlivosti. Hlavní výrobní program i vize firmy Fare se soustřeďují hlavně na děti. Ale rovněž ani maminky a tatínkové nepřijdou zkrátka, značka Fare vyrábí obuv i pro ně.

Dětská obuv Fare – Odkazy

Bez odkazu.