Dětská obuv Nike

Dokonalá kvalita i design

Dětská obuv musí být především kvalitní, dobře nositelná a praktická. Vaše děti ocení i nápaditý design. Přesně taková je dětská obuv Nike. Na módní trh přináší každoročně nové kolekce, řady i inovace přizpůsobené požadavkům citlivých dětských chodidel i módním trendům.

Pro princezny i bojovníky

Nike nabízí sportovní obuv pro dívky i chlapce ve třech věkových skupinách. Pro ty nejmenší do 4 let věku, pro předškolní děti a konečně i pro ratolesti školou povinné. Dětská obuv Nike se hodí pro každou příležitost, od běžného lítání po venku až po dětský zájmový sport. V nabídce je široká škála barev od jemných pastelových tónů růžové a modré pro holčičky, přes neutrální zelenou až po kontrastní barvy oranžové, hnědé a černé pro pány kluky. Sportovní obuv Nike nabízí řešení pro každou dětskou aktivitu.

Tip na skvělý dárek

V nabídce jsou i velmi nápadité dárkové sety. Kupříkladu vhodným dárkem pro oslavu narození miminka, může být dárkový balíček sportovních „minibotiček“ s fotbalovým míčem. To jistě ocení i pyšní tatínkové. Stejný set nabízí Nike také pro holčičky, jen s malou obměnou. Míč je pochopitelně v růžové barvě. Dětská obuv Nike je správnou volbou pro komfort a pohodlí našich nejmenších.

Dětská obuv Nike – Odkazy

www.nikeboty.cz