Dětská obuv Pegres

Společnost Pegres se pohybuje na trhu s obuví již od roku 1993 a nejprve se zabývala převážně výrobou domácí obuvi. Od roku 2004 se firma Pegres zaměřila i na dětskou celokoženou obuv, která díky své kvalitě a zdravotní nezávadnosti získala velkou popularitu jak mezi rodiči, tak i mezi jejich ratolestmi.

Dětská obuv Pegres též získala prestižní certifikaci „Žirafa“ a „Česká kvalita“, takže si můžete být jisti, že svým dětem pořizujete opravdu to nejlepší. Od značky Pegres si můžete zakoupit například dětské celokožené boty nad kotník se suchým zipem, šněrovací botky, kožené boty se snadným zapínáním pro malé děti například do školky, bačkůrky a spoustu dalšího. Jestliže Vám tedy záleží na tom, aby Vaše dítě chodilo v opravdu dobře padnoucích, kvalitních botách, dejte si záležet na jejich výběru a pořiďte dětskou obuv Pegres.

Díky letům tradice, certifikaci a kvalitě máte jistotu, že Vaše děti budou chodit ve správných botách, které jim nebudou deformovat nohy a které se jim zároveň budou líbit.