Džíny Lee

Značka Lee se zaměřuje na volnočasovou módu, která zajišťuje maximální pohodlí. Oblečení Lee je navrhováno s ohledem na funkčnost a zároveň s ohledem na stylovost každého kousku. Džíny této značky si získaly své fanoušky především díky jedinečným střihům. Není snadné najít džíny, které dobře padnou, nicméně klasické střihy značky Lee padnou téměř každé postavě. Módní trendy pochopitelně nezůstávají pozadu. Pokud jsou in úzké nohavice džínů, tak i značka Lee takové džíny ve své nabídce má. Zároveň nikdy nechybí rafinované střihy pro každý tip postavy.

Dámské džíny Lee

Pro dámy jsou v nabídce oblíbené střihy džínů jako je bootcut, regular fit nebo slim fit. Nechybí vyšší pasy ani nízké bokové džíny. Pestrý je i výběr z různých praní a barev. V závislosti na dané sezóně značka Lee přidává do své nabídky i barevné džíny. Džíny jsou nejčastěji vyráběny z kvalitní bavlny a elastenu. Ten zaručuje pružnost a příjemné uzpůsobení džínů postavě. Mnohé ženy potěší větší kapsy, které jsou téměř pravidlem.

Pánské džíny Lee

Pánové upřednostňují více džíny s rovným střihem a bez elastenu. Přesně takové značka Lee nabízí. Pohodlné džíny pro každodenní nošení. Ale i příznivci výraznějších džínů si přijdou na své. Pánské džíny Lee mohou mít i speciální vintage praní, užší střih i kombinaci materiálů bavlny s elastenem.

Značka Lee nabízí džíny pro každého. Vsází zejména na jednoduchost a praktičnost. Nepodléhá zásadně módním trendům, ale zároveň se jim ani nebrání. Džíny Lee navíc není problém sladit s ostatním oblečením.

K denimové módě patří neodmyslitelně košile a to značka Lee moc dobře ví. Nabídku džínů tak perfektně doplňují dámské i pánské košile. Vždy se v obchodech Lee najde jednobarevná nebo kostkatá košile, která vytvoří společně s džíny pohodlný outfit.

Dámské a pánské džíny Lee patří mezi klasiku, která v našem šatníku nikdy nezestárne.