Džíny Levis – ten pravý denimový partner

Džíny se staly jedním ze základních kousků našich šatníků. Kdysi opomíjený prvek dělnické módy dosáhl na nejvyšší příčky stupňů módního světa. Jak ale vybrat ten správný střih? Značek je na trhu velké množství a stejně tak i typů džínů. Rady si ví značka Levis. Připravila na příklad pro své zákaznice přehledné rozlišení střihů džínů podle postavy.

Dámské džíny Levis

Snad každá žena zná, jak těžké je vybrat džíny, které perfektně sedí či dokonce opticky vykreslí dokonalou postavu. Marně tápeme v mnoha střizích a často si nevíme rady. A právě značka Levis říká, že nezáleží na velikosti, ale na střihu. Zřejmě na tomto tvrzení bude velká část pravdy, neboť dámské džíny Levis opravdu velmi dobře padnou lecjaké postavě.

Džíny, které jsou vhodné pro naši postavu můžeme vyhledat přímo na oficiálních stránkách značky. V několika krocích popíšeme svou postavu a zjistíme, které džíny jsou pro nás nejvhodnější. Poté už stačí běžet do nejbližšího obchodu Levis a přesvědčit se na vlastní oči.

Pánské džíny Levis

Pánské džíny Levis jsou vytvářeny především v pohodlném street stylu. Džíny dobře kopírují postavu, ale zároveň umožňují potřebné pohodlí. Značka preferuje tmavé denim praní, ale samozřejmě nabízí i praní v duchu vintage nebo tzv. smoke. Nohavice pánských džínů Levis jsou rovné nebo užší. Velmi dobře vypadají níže položené velké kapsy, které jsou téměř na každém modelu.

Džíny Levis patří mezi denimovou klasiku. Kdo je nevyzkoušel, ochuzuje se o jedinečný zážitek komfortních džínů. Střihy jsou propracovány do nejmenších detailů, důraz značka klade na pohodlí. Jako jedna z mála značek dokáže pomocí džínů vykouzlit opticky velmi pěknou postavu. Pokud hledáte kvalitní džíny, které se stanou nadčasovým prvkem ve vaší skříni, určitě se zajděte do obchodů Levis podívat.

Oblíbené modely – slim, skinny i regular

Mezi nejpopulárnější modely jeansů Levi's patří bez diskuze modely 501, 511, 506, 512 či 751 a 627.