Funkční prádlo

Máte problémy s postavou? Nepodařilo se Vám shodit přebytečná kila? Chystáte se na svatbu, ples či večírek a chcete mít i přes určité nedostatky dokonalou postavu? Pak zvolte kvalitní funkční prádlo, které Vám jako mávnutím kouzelného proutku vytvoří nádhernou siluetu.

Vytvaruje postavu

Stahovací prádlo je Vaší záchranou. Stahovací funkční prádlo totiž dokáže vytvarovat postavu bez diet a chirurgických zákroků nebo úmorného cvičení. Ve Vaší večerní róbě nebo svatebních šatech budete vlastnit dokonalé křivky. Funkční stahovací prádlo je vhodné i pro maminky po porodu, které potřebují zpevnit postavu, hlavně partie bříška. A kde nakoupit kvalitní a účinné stahovací funkční prádlo? Doporučujeme Vám internetový obchod www.luxusnipradlo.cz, kde nakoupíte za příjemné ceny. V nabídce jsou stahovací kalhotky a pásy nebo velmi účinná stahovací body značky Felina, která nejen výborně tvarují postavu, ale také se příjemně nosí.

Obstojí při sportu

Z dalších značek funkčního prádla doporučujeme především, značky Senzor, Craft, Moira a adidas. Funkční spodní prádlo nabízí také střihy a materiály vhodné pro sport, outdoorové aktivity, zimní plískanice a lyžování na horách. V nabídce je dámská i dětská verze funkčního prádla.