Háčkované spodní prádlo

Tip na nákup:
Nové kolekce spodního prádla na www.astratex.cz
 

Poslední dobou se dostává do módy háčkované spodní prádlo. Většina tohoto sortimentu je dělaná na zakázku. I když se tento obor těší více než 200-letou tradicí, jeho větší rozmach souvisí s internetovým obchodováním.

K dispozici jsou háčkované kalhotky, podprsenky, ale také topy, plážové šátky a plavky. Velmi rafinované jsou noční košilky či negližé. Na holé kůži vyniknou krajkové vzory, hlavně v kontrastních barvách. Bílá krajka je velmi něžná, nečekaných výsledků lze docílit použitím zlaté nebo stříbrné příze. Háčkované spodní prádlo umožňuje zdobení korálky nebo perličkami.

Háčkované spodní prádlo nelze strojově vyrábět. Tato náročná ruční práce vede pochopitelně k vyšší ceně. Každý kus je naprostý originál a zejména romanticky laděné duše potěší svými něžnými vzory. Zároveň můžete uplatnit veškerou svoji invenci při výběru vzorů a barevných kombinací.

Patrně nikdy se nestane háčkované spodní prádlo převažujícím artiklem ve vašem šuplíku, ale pro výjimečné situace je velmi vhodné. Neocenitelné je háčkované spodní prádlo v letních průsvitných šatičkách.

Háčkované spodní prádlo – Odkazy

www.astratex.cz