Hip hop čepice

Dnešní móda přeje hip hopovému stylu života a oblečení ve stylu hip hopu se objevuje ve spoustě módních kolekcí světově proslulých návrhářů. Pokud i Vás hip hop zaujal a občas si pořídíte něco podle této módní vlny, neměli byste nechat bez povšimnutí čepice hip hop.

Hip hopové čepice se vyznačují výraznějšími prvky než ty obyčejné – můžou na nich být například barevné graffiti nápisy, loga hip hopových značek či různé druhy potisků a vzorů. Můžete je zakoupit v široké škále barev, klasikou zůstávají samozřejmě čepice tmavších barev, které se dají vzít téměř ke všemu oblečení. Čepice hip hop vypadají ale nejlépe v nějakých výrazných barvách, které rozzáří a odlehčí Váš outfit – nebojte se a pořiďte si třeba žlutou či červenou hip hop čepici a ta Vás nejen příjemně zahřeje, ale také v ní budete vypadat skvěle.

Čepice hip hop nabízí například český hip hopový obchod Queens, tak se někdy mrkněte a vyberte si z jejich široké nabídky – možná Vás zaujmou nové kolekce od značek jako jsou K1X, MASS DNM, THE HUNDREDS či BLUD.

Čepice hip hop – Odkazy

Zatím bez odkazů.