Kalhoty s nízkým sedem

Zpočátku se zdálo, že si kalhoty se sníženým sedem odžijí svůj krátký jepičí život a upadnou v zapomnění. Dnes jejich sláva stoupá k výšinám a připomíná životy hollywoodských celebrit. Kdyby to bylo jen trochu možné, myslím, že by už měly svou hvězdu slávy na proslulém chodníku.

Za zlomový bychom mohli považovat rok 2021, kdy se kalhoty s nízkým sedem začínají více prokousávat do odborného kukátka módních kritiků. Nejedná se o převratný vynález nového střihu. Každý zná zajisté turecké kalhoty ze zemí orientu. Inspirace módních návrhářů se často rodí za asistence módních trendů minulosti a pokouší se je inovovat. Nový svěží nadhled a pokrok ve všech sférách umění a designu nám přináší originální a nápadité modely.

Kalhoty s nízkým sedem pro muže i ženy

Kalhoty se sníženým sedem lze v současné době považovat za běžnou součást šatníku zejména žen. I když stále narůstá počet mužských příznivců, ženy na poli kalhot se sníženým sedem jednoznačně vedou. Jejich využití bylo rozšířeno od fashion trendu po praktický kus oděvu na cvičení.

Trendy kalhoty s nízkým sedem

Kahoty se sníženým sedem se vyrábí v provedení mnoha střihů a s využitím různých materiálů. Mezi aktuální trendy patří kalhoty s mírně sníženým sedem a úzkými nohavicemi, ideálně zakončenými na gumu. U mužů vedou zatím džíny se sníženým sedem. I chinos v provedení nižšího sedu přinesly ochodníkům radostné výsledky tržeb. Jedná se o pohodlné kahoty v moderním provedení, které je často možné nosit i na formálnější akce.

Výhoda kalhot s nízkým sedem spočívá zejména v jejich pohodlnosti. Muži tak odložili obleky, ženy zahodily minisukně a podpatky a směle se vydávají vstříc velkému trendu.

Jak nosit kalhoty se sníženým sedem?

Někdy se setkáváme s názorem, že kalhoty se sníženým sedem jsou ryze sporotovní záležitost. Není to pravda. Pánové mohou bez ostychu kombinovat džíny s nízkým sedem se sakem, dámky mohou klidně vklouznout do vhodných bot na podpatku. Kalhoty se sníženým sedem patří mezi must have již několik sezón a možnosti jejich kombinování s doplňky a oblečením je neuvěřitelně variabilní.