Košile Janek

Pánské košile jsou nezbytnou součástí obleku každého gentlemana. Společenský oblek vyžaduje košili s dlouhým rukávem doplněnou o vhodnou kravatu. Jak ale vybrat správnou košili, která bude kvalitní a reprezentativní? Vsaďte na tradici a osobitý přístup. Vyzkoušejte košile na míru značky Janek.

Značka Janek působí na trhu již od roku 1990 a je zárukou té největší kvality a komfortu. Klade důraz na péči o zákazníky a snaží se dokonale vyplnit každou jejich představu. Stěžejním pilířem značky Janek je výroba košilí na míru.

Zakázková výroba provází firmu od prvopočátků vzniku a získala si díky osobitému přístupu srdce mnoha zákazníků. Servis probíhá na vysoké úrovni a drží krok s módními trendy. Košile Janek respektují zásady etikety oblékání a zastupují kvalitní košile na trhu se společenskou módou. Symbolizují funkční luxus s maximálními ohledy na přání zákazníka.

Košile jsou vyráběny z příjemných materiálů, aby zajistily nejvyšší možná komfort. Marně byste hledali umělá vlákna a syntetiku. Využívá se zejména kvalitní bavlny, případně v kombinaci s elastenem. Střih bude zpracován tak, aby dobře kopíroval vaši postavu případně zahalil nedostatky. Ne každý si může dovolit slim fit střih košile, ale to není žádným problémem. Odborníci značky Janek vám poradí nejen vhodný střih, ale také barvu či vzor.

Košile Janek se také vyznačují důrazem na ruční šití, a tak můžete očekávat opravdu kvalitu na nejvyšší úrovni. Košile, ve které se budete cítit dobře je základem šatníku. Zejména pokud se pohybujete ve společnosti, kde je byznys móda vyžadována, musíte volit velmi pohodlné oblečení, které ovšem přísně dodržuje pravidla společenského oblékání. Navíc profesionální image má také svá pravidla a dobře volený oblek s košilí vám může přinést nejedno úspěšné obchodní jednání.