Kožené sako

Kožené sako je stylová záležitost. Nosí jej zejména muži a ženy, kteří dávají přednost přírodnímu materiálu. Kožené sako se vyrábí především z jelenicové nebo jehněčí kůže. Takový materiál zajišťuje pro kožené sako dostatečnou tvárnost, čímž si zachovává všechny vlastnosti textilie i kůže. Kožené sako má díky svému materiálu velmi dlouhou životnost. Není výjimkou, že kožené sako dosáhne životnosti dvaceti a více let.

Tak, jako u textilního saka, je i kožené sako užšího střihu. Takové sako můžeme vidět stejně tak dobře na zlatém slavíkovi Karlu Gottovi jako na ostříleném motorkáři. Kožené sako mívá často vycpávky na ramenou, které tak dokreslují určitou přímost a rozhodnost, kterou zajisté oplývá každý, kdo kožené sako nosí.

Kožené sako se hodí ke každému druhu oblečení. Můžete si pod něj vzít svetr, košili nebo tričko. Ženy mohou kožené sako kombinovat s kalhotami, stejně dobře jako se sukní. U žen může být kožené sako klidně i v nejrůznějších barevných variantách. Pro letní období se však určitě nejvíce hodí světlé a veselé tóny.

Kožené sako – Odkazy

Zatím bez odkazů.