Kravata růžová

Pokud pracujete v nějaké větší firmě nebo denně musíte jednat s velkým množstvím lidí, pravděpodobně se nevyhnete tomu, že po Vás zaměstnavatel bude vyžadovat nošení obleku. Výběr toho správného obleku Vám zajisté zabere několik odpolední, protože je velmi obtížné najít střih a barvu, která Vám bude dobře sedět.

V dnešní době je samozřejmě nakupování ulehčeno internetovými e-shopy, ale nákup obleku bych v nich nedoporučovala, protože je nutné, abyste si ho vyzkoušeli osobně; ale určitě si obleky na internetu prohlédněte, alespoň získáte přehled a budete se lépe orientovat v cenách. Důležité je vybrat si tu správnou barvu obleku a sladit ho s košilí a kravatou. Ošemetným případem je třeba růžová kravata, kterou je velmi obtížné zkombinovat tak, abyste v obleku nevypadali zženštile.

Samozřejmě existují různé odstíny růžové, a pokud Vám tato barva sedí, můžete kravatu růžovou vyzkoušet k tmavému obleku a světle růžové košili nebo si můžete pořídit bílý oblek, ke kterému kravata růžová celkem hezky padne. Ale pokud nemáte právě ideální postavu, světlý oblek a kravata růžová by mohla nedostatky Vaší postavy naopak zvýraznit; v tomto případě volte raději tmavší odtíny obleků a kravat.

Kravata růžová – Odkazy

Zatím bez odkazů.