Kšiltovky Adio

Americká značka Adio je jedním z předních výrobců skateboardových bot, oblečení a vybavení. Založena byla v roce 1998 profesionálním skateboardistou Chrisem Millerem a Felixem Arguellem a časem si začala získávat pozornost široké veřejnosti, módních návrhářů i celebrit.

Adio se též proslavila svými originálními limitovanými edicemi skate bot, které poprvé spatřily světlo světa v roce 2006 a i přes svou vyšší cenu si našly své příznivce po celém světě. Dnes se značka Adio neorientuje pouze na boty, ale prodává také vynikající oblečení a doplňky. Pokud jste fanoušky kšiltovek a čepic všeho druhu, jistě si u značky Adio vyberete.

Kšiltovky Adio jsou z kvalitního materiálu, který vás ochrání jak proti dešti, tak i proti sluníčku, tudíž jsou ideální na jakýkoliv druh sportu. Můžete si vybrat ze spousty barev, nápisů a motivů – a jestli se Vám líbí současná hip hopová móda, určitě byste neměli nechat bez povšimnutí skate kšiltovky Adio s rovným kšiltem. Tento typ kšiltovek se pomalu, ale jistě vrací zpět do módy (původně čepice s rovným kšiltem nosili hráči americké baseballové ligy) a trend ohnutých kšiltů se na čas odsunul do pozadí. Kšiltovky Adio tedy budou určitě ideálním doplňkem na toto léto, takže se odvažte a pořiďte si skvělou čepici od Adia.

Kšiltovky Adio – Odkazy

Zatím bez odkazů.