Kšiltovky DC

DC je populární americká značka, která se zabývá převážně výrobou bot na skateboarding, snowboarding a další módní sporty. Byla založena roku 1993 a svými výrobky si získala reputaci po celém světě. Dnes její nabídka zahrnuje boty, mikiny, bundy, snowboardy, trička a spoustu dalšího, navíc začala podporovat sportovce v různých extrémních sportech jako již jednou zmíněný snowboarding, dále pak závody rally, BMX či surfování.

Nedávno se značka DC začala specializovat na výrobu kšiltovek a čepic, takže pokud sháníte něco trendy na léto, zkuste kšiltovky DC. Tyto kšiltovky jsou vyráběny z velmi kvalitních materiálů (většinou jde o stoprocentní bavlnu) a v její nabídce naleznete kšiltovky v široké škále barev s rozmanitými nápisy a potisky.

Většina kšiltovek DC se vyrábí s rovnými kšilty dle poslední hip hopové módy, takže pokud chcete být in, rozhodně si pořiďte správnou hip hop kšiltovku. Jestliže jste zastánci kšiltovek s ohnutými kšilty nebo chcete používat kšiltovky hlavně na sport, určitě si z nabídky značky DC také vyberete.

Kšiltovky DC– Odkazy

Zatím bez odkazů.