Kšiltovky Ecko

Originální a velice úspěšné módní značka Ecko byla založena roku 1993 Marcem Eckem a postupem času se rozdělila na dvanáct hlavních částí: Ecko Unlimited pro muže, Ecko Red pro ženy, kožené výrobky Marc Ecko Leather, tašky a doplňky pod názvem Ecko Storage, skateboardová móda Zoo York a další.

Značka Ecko dnes vyrábí opravdu téměř cokoliv a její svěží a neotřelý styl ocení jak mladí lidé, tak i příslušníci starší generace. Ecko také nabízí opravdu povedené kšiltovky, které se hodí téměř na každou příležitost – klasické sportovní kšiltovky s ohnutým kšiltem jsou skvělé na různé druhy sportů, jako je třeba cyklistika, tenis či běh.

Pokud sháníte kšiltovku, která Vám bude sloužit spíš jako módní doplněk, měli byste si pořídit nějaké kšiltovky Ecko ve stylu skate, street či hip hopu – v dnešní době jsou tyto druhy s rovným kšiltem nejprodávanější po celém světě, a tak kšiltovky s ohnutým kšiltem dnes zakoupíte jen v menšině e-shopů. Pokud nechcete nakupovat kšiltovky Ecko v zahraničních e-shopech, zkuste se mrknout třeba na český Queens Hip Hop Shop a oživte svůj image nějakou pěknou kšiltovkou.

Kšiltovky Ecko – Odkazy

Zatím bez odkazů.