Kšiltovky Ed Hardy

Pokud se alespoň trochu zajímáte o módu, určitě jste již párkrát narazili na známou značku Ed Hardy. Don Ed Hardy je americký umělec, který se specializuje na oblast tetování a vše s ním spojené. Jeho tetování a knížky, které o tomto druhu umění napsal, z něj udělaly světovou celebritu a zpřístupnily umění tetování všem vrstvám a generacím lidí bez rozdílu pohlaví či věku.

V roce 2004 získal Christian Audigier práva na vytvoření kolekce oblečení inspirovaného tetováním Eda Hardyho a dosáhl nebývalých úspěchů. Dnes se oblečení a doplňky se značkou Ed Hardy prodávají po celém světě a vyznačují se extrémní barevností s využitím „laciných“ motivů, které se používají na tetování (například lebky, srdce, plameny atp.).

Mezi doplňky figurují zejména kšiltovky Ed Hardy, které ale nosí kvůli jejich vyzývavosti spíše mladí lidé. Pokud se Vám ale podobná móda líbí, určitě se podívejte do nějakého e-shopu s výrobky Ed Hardy – mimo kšiltovky Ed Hardy si můžete zakoupit i trička, spodní prádlo, náramky, plavky, šperky a mnoho dalšího. Kšiltovky Ed Hardy jsou ideálním doplňkem na toto léto, tak se odvažte a pořiďte si nějakou originální kšiltovku právě teď.

Kšiltovky Ed Hardy– Odkazy

Zatím bez odkazů.