Kšiltovky Etnies

Etnies je americká značka se sídlem v Lake Forest v Kalifornii a zabývá se především výrobou skate bot a oblečení. Založena byla ve Francii v roce 1986 a brzy se přejmenovala z Etnics na Etnies. Tato značka se původně zaměřovala na výrobu skateových bot pro všechny věkové kategorie, ale dnes v její nabídce můžeme najít vše od kalhot, triček a mikin po čepice, kšiltovky a další doplňky.

Poslední dobou začala Etnies kromě skateboardistů podporovat také snowboarding, surfing i motokros. Pokud byste si chtěli zakoupit nějaký stylový doplněk od Etnies, podívejte se třeba na novou kolekci Etnies kšiltovek a čepic. Etnies kšiltovky si můžete zakoupit v široké škále barev s různými motivy či nápisy – a pokud jste příznivci současné hip hopové a streetové módy, určitě si vyzkoušejte vyšší kšiltovky Etnies s rovným kšiltem.

Kšiltovky Etnies se nejlépe nakupují na internetu, protože v online shopech je většinou větší výběr a do českých obchodů se ty nejlepší modely od Etnies stejně nedováží, takže jestli si chcete vybrat ty nejoriginálnější Etnies kšiltovky, neváhejte, mrkněte se do pár e-shopů a užijte si nezapomenutel­né léto.

Kšiltovky Etnies – Odkazy

Zatím bez odkazů.