Kšiltovky Fallen

Fallen je originální americká značka zabývající se výrobou a prodejem skate vybavení, bot i oblečení. Jestliže Vás láká populární streetová, hip hopová či skate móda, u značky Fallen určitě najdete to, co hledáte. Tato značka byla sice založena teprve před šesti lety, ale dokázala si udržet svou nezávislost a její zboží je vyhledáváno lidmi všech generací.

Fallen byla založena profesionálním skateboardistou Jamiem Thomasem a zpřístupnila skateovou módu a styl životě široké veřejnosti – a skateové boty či oblečení od té doby nosí llidé po celém světě. U značky Fallen ale nenajdete pouze boty, ale můžete si vybrat například ze spousty originálních kšiltovek.

Kšiltovky Fallen zaujmou svým originálním designem a v současnosti velice módním rovným kšiltem – pokus tedy chcete být in, vyberte si nějakou kšiltovku Fallen s rovným kšiltem a ty s ohnutým si ponechejte například na sport. Kšiltovky Fallen jsou neodmyslitelnou součástí šatníku každého skate fanouška a jsou také skvělým doplňkem na letošní léto.

Kšiltovky Fallen – Odkazy

Zatím bez odkazů.