Kšiltovky Horsefeathers

Historie značky Horsefeathers se začala psát v roce 1989. V té době se pár lidí začalo zajímat o nový druh sportu jménem snowboarding a také skateboarding se navracel do přízně mladých lidí. Neexistoval ale obchod, který by prodával speciální oblečení na tyto dva druhy sportů, a také je většina lidí odsuzovala.

Dva mladí studenti univerzity v Kanadě – Stewart Carlson a Joel DeVille – se ale rozhodli toto vše změnit. Začali navrhovat skateboardová a snowboardová trička a časem založili vlastní obchod zabývající se prodejem tohoto typu oblečení. Zpočátku nezaznamenali žádný výrazný úspěch, ale postupem let a díky své vytrvalosti si jejich obchod nazvaný Horsefeathers začal získávat reputaci.

Dnes mají silnou fanouškovskou základnu po celém světě a prodávají toho mnohem víc než jen oblečení. Na toto léto se určitě skvěle hodí například kšiltovky Horsefeathers, které jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a můžou se chlubit neopakovatelným designem. Pokud tedy chcete být in a oživit Vaši image nějakou kšiltovkou, určitě se mrkněte na kšiltovky Horsefeathers.

Kšiltovky Horsefeathers – Odkazy

Zatím bez odkazů.