Kšiltovky New Era

Společnost New Era se zabývá výrobou kšiltovek a čepic již pěkných pár let – v roce 1920 tuto značku založil německý imigrant Ehrhardt Koch, kterému se postupem času podařilo dostat do světové špičky, a jeho kšiltovky se staly téměř legendou. První kšiltovky byly určeny výhradně na baseball a začaly se nosit kolem roku 1860, a od té doby se postupně stávaly oblíbenými i mezi obyčejnými lidmi.

Již od začátku nosí američtí baseballoví hráči model 59-Fifty, a společnost New Era je jejich výhradním dodavatelem a šije je slavným hráčům přímo na míru. Kšiltovky New Era jsou velice populární i mezi vyznavači hip hopu a streetové módy – málokterý příznivec tohoto stylu si umí představit, že by nosil čepici s ohnutým kšiltem od neznámé značky. Dnes se již nosí téměř výhradně vyšší čepice s rovným kšiltem, a New Era je v tomto případě jednou z nejvyhledáva­nějších značek.

Kšiltovky New Era se totiž mohou chlubit opravdu unikátním designem, velkým počtem barev i stylů a prvky streetové či skateové módy. Tyto čepice naleznete například v nabídce Queens Hip Hop Shopu, takže pokud sháníte nějaký originání doplněk na léto, zkuste kšiltovky New Era.

Kšiltovky New Era – Odkazy

Zatím bez odkazů.