Kšiltovky Nike

Světově proslulá společnost Nike byla založena roku 1964 jako Blue Ribbon Sports Billem Bowermanem a Philipem Knightem (přejmenována na Nike byla roku 1972). Sportovní oblečení a boty Nike si postupem času oblíbili lidé po celém světě a sportovci začali výrobky této značky používat i na vrcholový sport – Nike dnes sponzoruje spoustu vynikajících sportovců i týmů ze všech zemí.

Dnes můžete zakoupit oblečení a vybavení od značky Nike téměř na jakýkoliv sport a logo Swoosh s heslem „Just Do It“ naleznete všude tam, kde se aspoň trochu pěstuje sport. Velmi populární jsou také kšiltovky Nike, které si dnes také oblíbili příznivci hip hopu a streetu. Vyznačují se rovným kšiltem, výraznými vzory či graffiti nápisy a také většinou nemají nastavitelný pásek vzadu, a tak se nedají upravit podle obvodu hlavy.

Kšiltovky Nike jsou ideální na sport nebo je můžete nosit jako trendy módní doplněk – stačí si jen vybrat tu pravou. Kšiltovky Nike a spousty dalších čepic najdete například v e-shopu Queens, takže pokud je Vám móda hip hopových či sportovních kšiltovek blízká, neváhejte a pořiďte si tento módní hit na letošní léto.

Kšiltovky Nike – Odkazy

Zatím bez odkazů.