Kšiltovky Puma

Jednou ze světově proslavených značek prodávající sportovní oblečení je Puma, která má překvapivě hodně společného s jejím konkurentem, firmou Adidas. Obě společnosti totiž mají společný základ – továrnu na výrobu bot, ze které obě tyto firmy vyšly, založili dva bratrové Adolf a Rudolf Dasslerové v roce 1924.

Po pár letech se ale bratři rozešli, Adolf založil značku Adidas a Rudolf značku Ruda, která se časem přejmenovala na Pumu. Puma se specializuje na výrobu sportovního oblečení, bot a dalšího vybavení a je proslavena podporou mladých fotbalistů. Pokud si na letošní léto hodláte pořídit nějakou kšiltovku, tak se určitě podívejte na novou kolekci značky Puma – naleznete zde jak moderní hip hopové a streetové kšiltovky, tak i čepice určené speciálně na sport.

Kšiltovky Puma jsou vyráběny z kvalitních materiálů a můžete si vybrat ze spousty barev i střihů. Zakoupit tyto kšiltovky lze v oficiálním e-shopu značky Puma nebo v českých internetových obchodech; pokud neradi nakupujete po internetu, kšiltovky Puma seženete i v jakékoliv prodejně se sportovním vybavením.

Kšiltovky Puma – Odkazy

Zatím bez odkazů.