Kšiltovky Quiksilver

Kšiltovka už dávno není obyčejným praktickým kouskem v našich skříních. Dostalo se jí speciální výsady stát se důležitým módním doplňkem. Nejprve si ji oblíbili především sportovci, dnes k jejím skalním příznivcům patří zejména fanoušci hip hopu a street módy.

Není přesně daný jednotný styl. Nosí se klasické kšiltovky s ohnutým kšiltem, ale mezi ty populárnější patří výrazné kšiltovky s pevným rovným kšiltem a ideálně se zadní částí, která je vyrobena ze síťoviny.

Co z těchto trendů může nabídnout značka Quiksilver? Pochopitelně vše. Jako správná značka, jejíž srdce bije pro boardingové sporty, si v tomto duchu drží i stabilně design jednotlivých produktů. Kšiltovky nejsou výjimkou. Provedení bývá velmi nadčasové, i když je samozřejmě možné setkat se s netradičními designovými modely. Nejedná se o kšiltovky, které by museli nosit pouze příznivci boardingových sportů. Quiksilver sice začínal jako značka zaměřující se na produkty související se světem surfařů, ale dnes nabízí širokou škálu produktů téměř pro každého. A tak i kšiltovky Quiksilver zahrnují velké množství modelů – od výrazných vysoce módních kousků až po jednodušší nadčasové kšiltovky.

Nezapomínejme ani na dceřinou značku Roxy, která byla vyvinuta pro mladé ženy a dívky, a kterou firma Quiksilver úspěšně provozuje. I ona nabízí zajímavé dámské kšiltovky. Dále Quiksilver spravuje také značku DG a tu jistě zná každý mladý muž. Kšiltovky a boty DG patří mezi velmi úspěšné produkty.

Kšiltovky dynamické značky Quiksilver nikdy nepřehlédnete. Jednoduché zaujmou svými detaily a výrazné zase originálním nápadem. Všechny kšiltovky jsou vždy zpracovány s vysokým ohledem na kvalitu. Pokud není částí kšiltovky síťovina, nalezneme na ní dostatečné množství otvorů pro odvětrávání. Kšilty jsou několikanásobně prošívané, a tak se o kvalitu nemusíme obávat.