Kšiltovky skate

V dnešní době neexistuje jeden hlavní módní styl, ale spíše velké množství různorodých módních proudů, které se mezi sebou překrývají a také se navzájem inspirují. Jedním takovým případem je například současná hip hopová móda, která se prolíná s dalšími styly jako je street, skate či urban fashion.

Všechny mají společné to, že se nejedná pouze o různé typy oblečení, ale především jde o životní styl – i když v dnešní době se často hip hopová a podobná móda nosí pouze proto, že je in, a někteří se ani nezajímají o to, co vlastně svým oblečením vyjadřují. Pokud vás tento styl oblékání a života aspoň trochu oslovil, můžete zkusit oživit svou image pár detaily – ideální jsou například kšiltovky či čepice. Kšiltovky skate poznáte podle rovného kšiltu a různých motivů či nápisů ze světa skateboardingu.

Skate kšiltovky nemusí mít tak výrazné graffity nápisy jako hip hopové kšiltovky a prodávají se v různých barvách, takže se hodí opravdu pro každého. Kromě skateboardingu je určitě využijete na různé druhy sportů a na léto jsou díky svému kšiltu opravdu ideálním doplňkem. Pokud Vás skate kšiltovky zaujaly, zkuste si nějakou vybrat například v Queens Hip Hop Shopu.

Kšiltovky skate – Odkazy

Zatím bez odkazů.