Kšiltovky Vans

Historie americké značky Vans začíná u výroby jedinečné obuvi určené ke klasickému nošení. Dnes jsou boty Vans milovány především skateboardisty i jinými sportovci, kteří již v 70. letech ocenili jejich kvalitu. Fanoušci léta obdivují old schoolový styl značky a těší se z narůstající nabídky sortimentu. Mezi oblečením a jinými doplňky si vyprofilovaly rychle svou vysokou pozici kšiltovky Vans.

Kšiltovky Vans mají rovný plochý kšilt a jsou vyráběny z kvalitních materiálů. Nechybí na nich logo značky a originálně propracovaný design. Ostatně design a kvalita jsou dva stěžejní pilíře, na nichž značka buduje svou image. Kšiltovky Vans jsou také oblíbené pro časté využití síťového panelu na zadní straně kšiltovky. Polovina kšiltovky je tak z pevného materiálu a polovina ze síťoviny. Tento model je perfektní volbou do horkých dnů, kdy kšiltovky funkčně stíní obličej, ale zároveň zamezuje pocení díky prodyšné síťovině. Zároveň se jedná o dynamický módní prvek, který jen tak někdo nepřehlédne.

Kšiltovky Vans spojují praktické prvky s prvky módními a to je jedna z nejlepších možných kombinací. Starosti si nemusíte dělat ani s velikostí kšiltovky. V zadní části je plastové nastavitelné zapínání, což zajišťuje univerzální velikost kšiltovky.

Logo značky nikdy na kšiltovkách Vans nechybí a nechybí ani slavný slogan „Off The Wall.“ Kde je jeho původ? Tento slogan začala značka využívat na konci 70. let a původně se jednalo o pozdrav skateboardových jezdců. Dnes už tento slogan k značce Vans neodmyslitelně patří, stejně tak i jeho umístění na výrobky značky Vans.

Kšiltovky Vans se vyrábí ze 100% polyesteru nebo v kombinaci s bavlnou a elastenem. Často je využíván také spandex. Určeny jsou především pro volný čas a pro ty, co si potrpí na unikátní streetový styl. Design, originalita a vysoká kvalita – to jsou kšiltovky Vans.