Minisukně

Nikdy nezestárne

V dámské šatníku je mini sukně snad nejvíce sexy modelem. Dokonale zdůrazní elegantní ženské nohy a prodlouží dámskou siluetu. Minisukně se prostě nikdy neokoukají. V šatní skříni zaujímají své právoplatné místo. Navíc se vrací na módní výsluní klasické černé mini sukně z 80. let.

I mini sukně má svou historii

První kratičké sukně se prý začala nosit v roce 1965 módní návrhářka z britských ostrovů Mary Quantová. Záhy se mini sukně rozšířila i mezi francouzskými návrháři, kteří rozpoutali módní šílenství. A minisukně byla na světě. Svá zlatá léta zažila v 80. letech a nyní se vrací zpět na scénu. Letos oslaví své 44. narozeniny. Přejme mini sukni dlouhá léta života a stále zajímavé módní nápady a inovace.

Minisukně pro babičky

Ani ženy dříve narozené se nemusí vzdávat mini sukní. Chce to jen odvahu a dobrý vkus na materiál, střih a doplňky. Inspirací Vám může být legendární Tina Turner nebo nesmrtelná Cher. K minisukni patří výstavní nožky. Takže spolu s tímto žhavým modýlkem zakupte nejen permanentku do fitka a oprašte rotoped, ale také zajděte na pravidelnou pedikúru do salonu krásy.

Mini sukně – Odkazy

Zatím bez odkazů.