Pánské plavky na léto 2022

Jak si vybrat pánské plavky na rok 2022? Zima je už za námi a návrháři si dali letos velmi záležet na kolekci pánských plavek pro rok 2022, naleznete tu všechny druhy. Pánské plavky šortky, pánské plavky na tělo i plážové trenky v různých délkách.

Červená je IN!

Pokud chcete zůstat stále trendy, nic nezkazíte plavkami v červené barvě. Tato žhavá a temperamentní barva zaujme pozornost nejedné slečny. Pánské plavky z kolekce Scuba jsou opravdu moderní. Pánské plavky s nohavičkou jsou zdobené typickým logem. Tyto pánské plavky jsou nadčasové, pohodlné a vykouzlí krásný zadeček každému muži!

Pánské plavky pro praktické muže

Známá značka pánských plavek Sesto Senso přišla s originálním nápadem pro muže, kteří mají vždy v kapse peněženku či doklady. Sesto Senso představila pánské plavky, které mají v kapse zabudované voděodolné plastové pouzdro na doklady. Kolekce Sesto Senso nezapomněla ani na klasiky, kterým přináší slipové pánské plavky. Decentní proužek po stranách plavek podtrhuje jejich jednobarevný šarm.

Pánské plavky na plavání i na hraní

Pánské plavky Scuba myslí na aktivní muže. Vyrobeny jsou z rychleschnoucího polyamidu. Pánské plavky už Vás nebudou studit, když vylezete z vody. Můžete si v nich jen tak lehnout nebo si zahrát beach. Bude Vám skvěle. Pánské plavky Scuba jsou nabízeny v nepřeberném barevném provedení.

Nakonec je opravdu jedno, jaké pánské plavky si zakoupíte. Hlavně aby se Vám líbily a perfektně sedly. Krásné léto!

Skvělé pánské plavky si můžete koupit v internetovém obchodě www.leontyna.cz.