Pánské sako

Pánské sako s proužkem, pánské sako v tmavé barvě, pánské sako z manšestru, pánské sako na tisíce možných způsobů. Takové je pánské sako. Variabilní a nezastupitelné. Od let dospívání nás pánské sako provází na cestě životem a je svědkem všech našich důležitých chvil.

Pánské sako se postupem doby samozřejmě vyvíjí, a tak před sto lety a dnes vypadá poněkud odlišně. Nicméně je to stále částí oděvu, bez kterého se správný muž neobejde. Pokud se chystáte na procházku se psem, možná zvolíte manšestrové pánské sako. Naopak pro všednodenní nošení do společnosti je vhodné pánské sako jednořadové, které má zapínání na dva knoflíky, je vypodšívkované a má dvě výpustkové kapsy a jednu vnitřní.

Pokud vás zajímají módní trendy, pánské sako je pro tuto sezónu štíhlejší. Neměli by chybět dva rozparky a zvláště v létě je vhodné volit světlejší barvy. Proužky u dezénů by pánské sako nemělo mít nijak zvlášť výrazné. Ovšem pokud nemáte touhu se řídit módním diktátem, zvolte pánské sako, ve kterém se budete cítit pohodlně a jehož materiál vám bude příjemný.

Pánské sako – Odkazy

Zatím bez odkazů.