Podpatky

Pokud se v dnešní době chce žena cítit krásně a přitažlivě, k nezbytnému doplňku jejího image patří bezesporu vysoké podpatky. Podpatky různých velikostí jsou trendem již spoustu let a zdá se, že módní svět jen tak lehce neopustí. Nabídka elegantních bot s vysokými podpatky je nepřeberná a nesmí chybět v žádném moderním obchodě s obuví. Stačí si ujasnit, co od svých bot očekáváme, a vyrazit na nákup.

Značkové podpatky

Když se žena chystá na večírek do společnosti, jistě ocení luxusní boty s vyššími podpatky kolem deseti centimetrů, které mají ve své nabídce například světoznámé značky Guess či Sergio Rossi. Nižší a širší podpatky jsou naopak vhodné pro méně formální příležitosti a navíc se v nich žena cítí pohodlněji. Atraktivní a zároveň kvalitní boty můžeme najít mimo jiné v kolekci značky Baťa, Versace či Dior.

Zdraví a podpatky?

Je sice známo, že boty s podpatky (převážně s těmi vyššími a úzkými) mohou způsobit deformaci chodidel, ale na druhou stranu Vám krásně prodlouží nohy a budete se cítit neodolatelně sexy. A když nechcete ublížit svým nohám, můžete si podpatky vzít do postele a překvapit příjemně svého partnera. Podpatky jsou stálicí na módním nebi a objevují se v každé nové obuvní kolekci. Pokud chcete být in, koupí krásných bot s vysokými podpatky nic nezkazíte.

Podpatky – Odkazy

Zatím bez odkazů.