Podprsenka bez ramínek

Stále opakovanou radou všech odborníků i zkušených prodavačů je, že by žena měla vlastnit několik typů podprsenek. Kromě pohodlné podprsenky na každodenní nošení, jedné do společnosti a speciální podprsenky na sport by ženy měly také vlastnit podprsenku bez ramínek.

Podprsenka bez ramínek – téměř společenskou nutností

Tento typ podprsenky je mezi ženami velice oblíbený, jelikož spousta z nás nosí v létě tílka bez ramínek, různé letní šaty a v zimě zase do společnosti rády nosíme šaty korzetového střihu. Jenže vzít si k šatům bez ramínek obyčejnou podprsenku s ramínky by bylo společenské faux-pas a na druhou stranu jít bez podprsenky by znamenalo, že naše prsa nebudou dostatečně zpevněná.

Podprsenka bez ramínek dokáže prsa správně vytvarovat a pozvednout, takže se v šatech a topech bez ramínek budete cítit pohodlně a sexy. Tato podprsenka sice není vhodná na celodenní nošení, ale na výjimečné příležitosti, jako jsou například různé večírky, párty a plesy, ji určitě využijete. Podprsenky bez ramínek nabízí spousta značek, takže je jen na Vás, jaké barvě a střihu dáte přednost.