Podprsenky a velikost

Věčný problém

Bohužel stále ještě platí stará pravda, že ženy si neumí vybrat správnou velikost podprsenky. Je to velká škoda, protože dobře padnoucí podprsenka je správnou zdravotní oporou pro prsa a navíc poprsí i šikovně vytvaruje. Nesprávná velikost Vám může zdravotně uškodit. Jak si tedy konečně vybrat tu správnou velikost podprsenky? Podprsenky a velikost s sebou úzce souvisí. Poradíme Vám v následujícím článku.

Jak vybrat?

Nošení nesprávné velikosti podprsenky může vyvolávat bolesti krku, zad a ramen, zároveň i znepříjemňuje dýchání. Košíčky určitě nesmí přetékat. Větší velikost bude pohodlnější a prsa nebudou tolik sešněrovaná. Zapínání podprsenky Vám nesmí ujíždět po zádech vzhůru. Na košíčcích se nesmí tvořit záhyby a podprsenka musí na Váš hrudní koš přiléhat bez zbytečných mezer. Vždy si podprsenku vyzkoušejte v kabince a nikdy ji nekupujte „jen tak od oka“. Pokaždé se vyplatí sázka na kvalitní a precizní značku. Podprsenky a velikost patří k velmi diskutovaným tématům mezi ženami.

Základem je měření

Základem úspěchu je pak měření, díky kterému zjistíte správnou velikost podprsenky. Měří se objem hrudníku těsně pod prsy a objem přes prsa v nejširším místě hrudníku. Košíčky se určují zjištěním rozdílu obvodu přes prsa a pod prsy. Výsledné míry se pak porovnávají s konfekčními tabulkami velikostí. Téma podprsenky a velikost už Vás nezaskočí.

Podprsenky a velikost – Odkazy

Zatím bez odkazů.