Podprsenky Push Up

Zvětší poprsí

Push up podprsenky jsou geniální vynález 20. století. Jako mávnutím kouzelného proutku zvětší a vytvarují poprsí. Díky speciální výztuži zvednou a vytvarují ňadra do požadovaného tvaru. Push up podprsenky jsou mezi ženami velmi oblíbené. Na módní trhu je k dispozici celá řada rozmanitých push-up podprsenek.

Kvalitní značky

Kvalitní push up podprsenky vyrábí například světoznámá firma Triumph. Z českých jmenujme precizní značky Litex, Triola nebo Timo. Každoročně přichází na trh se spodním prádlem s novinkami, inovacemi a nejrůznějšími kolekcemi a sety spodního prádla.

Co se nosí?

Nosí se především lehce vyztužené košíčky, které jsou hladké a bez švů, takové push up podprsenky jsou ideální pod přiléhavé oblečení. Velmi populární jsou push up podprsenky s gelovou výplní. Z barev stále vládne klasická bílá a černá. Růžová, šampaňská, béžová a červená také nijak nezaostávají. Nádherné jsou push up podprsenky s romantickým výšivkami nebo potiskem květin. Nosí se krajky, satén a bavlna. Krásný dekolt Vám vytvoří kvalitní push up podprsenky.

Podprsenky Push Up – Odkazy

Zatím bez odkazů.