Skate boty Adio

Americká společnost Adio byla založena roku 1997 a zabývá se převážně výrobou skate bot, oblečení a doplňků pro muže i ženy. Značka Adio nabízí kromě skate bot i obyčejné sneakery, baleríny nebo sandály. Limitované edice bot Adio se dají zakoupit jak v obchodních domech, tak ve speciálních obchodech se skateboardovým vybavením (například Tillys, Mainland či PacSun).

Skate boty Adio jsou velice oblíbené hlavně díky kvalitě materiálů a skvělému designu. Jsou velmi pohodlné, mají širší tkaničky a rovnou, pevnou podrážku. Dají se použít jak na jízdu na skateboardu, tak na každodenní nošení. Pokud se Vám boty značky Adio zalíbily, můžete si je zakoupit ve velkém množství e-shopů nebo i v kamenných obchodech, které se specializují na tento typ bot. Skate boty Adio se hodí jak pro muže (například oblíbené modely Dean V2, Hamilton nebo Kenny GT), tak i pro ženy (modely Avery, Elm nebo Monroe). Pokud sháníte kvalitní boty pro děti, značka Adio Vám nabízí mimo jiné boty Snap Kids, Eugene Kids či Shaun V1 Kids.

Jestli hledáte boty, které spojují komfort s atraktivním vzhledem, jsou skate boty Adio určené právě pro Vás. V e-shopech se dají často koupit za zvýhodněnou cenu, a když Vám nebudou vyhovovat, boty Vám určitě vymění. Investice do kvalitních bot se Vám jistě velmi rychle vrátí a Vy budete konečně moct chodit pohodlně několik hodin, aniž by Vás začaly bolet nohy.

Skate boty Adio – Odkazy

adio.com
adio.cz