Skate boty DC

Společnost DC Shoes byla založena roku 1993 a její hlavní sídlo je v Kalifornii. Zabývá se prodejem bot na skateboard i na snowboard, dále můžeme v jejích kolekcích najít také trička, kalhoty, snowboardy, bundy a čepice. Skate boty DC jsou určeny pro všechny věkové kategorie a ocení je i špičkoví sportovci zabývající se adrenalinovými sporty (například si můžete vybrat boty na motokros, rally závody, snowboarding či surfing).

Boty značky DC Shoes jsou vyrobeny z pevného, kvalitního materiálu (většinou nubuk nebo kůže). Mají široké tkaničky, rovnou podrážku a vychází v různých barevných provedeních. Muži si jistě vyberou z řad RD, Smith či Kalis. Pro ženy nabízí značka DC skate boty vyvedené v pestrých barvách a s originálním designem (například modely Manteca, Venice, nebo Chelsea). U společnosti DC si určitě vyberou i děti (Spartan, Versatile či Pixie).

Skate boty DC využijete při různých příležitostech a jistě oceníte jejich krásný design a důkladné provedení. Jsou zastoupeny v téměř každém internetovém obchodě zabývajícím se sportovní či skateboardingovou obuví, takže stačí jen kliknout a vybírat. Cena skate bot DC se sice pohybuje kolem dvou tisíc korun, ale je to investice, která se určitě vyplatí.

Mezi modely skate obuvi DC patří např. skate boty DC Pixie 3 black/white či skate boty DC Court Graffik SE.

Skate boty DC – Odkazy

dcshoes.com
dcshoes.cz